044 361 50 51

093 361 50 51

068 361 50 51

мова: українська | русский

Драгоманова 1-Б

КИЇВ

записатисьВикладачі

Татаренко Марія Володимирівна – педагог раннього розвитку, підготовки до школи, вчитель української мови та літератури, арт-терапевт, музичний педагог, спеціаліст hand-made.

«Працювати з дітьми – це насолода!»

Саме так я зараз говорю і думаю про свою діяльність. Хоча, щиро кажучи, мріяла абсолютно не про дитячу педагогіку. Колись я вчилась у Київському університеті імені Тараса Шевченка, отримала диплом філолога, працювала журналістом Українського радіо. Вела прямі ефіри, спілкувалась з різними цікавими людьми, стала завідувачем редакції. Працювала з міністерствами і депутатами, їздила у відрядження...

А потім в моєму житті зˊявився маленький комочок, який змінив усе: поступово змінив мене і змінив життя навколо мене. Шлях, який ми пройшли був складним. Проблеми з розвитком та здоровˊям дитини змушували мене шукати все нові і нові способи виходу із ситуації. Саме так я почала заглиблюватись у психологію і педагогіку, духовні практики. Я вивчали методики розвитку, вишукувала стандартні і нестандартні підходи для поліпшення стану дитини. Закінчила різні курси з корекції розвитку дітей, вивчала психологічні особливості малюків, стала арт-терапевтом. Позаду багато випробувань. І ми впорались!

Коли ж постало питання повертатись до журналістики, то я зрозуміла, що просто не зможу... Не зможу жити без радісного сміху, без щирих обіймів, без тих справжніх емоцій та відчуттів, які дарує кожна дитина. І саме відтоді почалась нова, наповнена барвами та дитячими посмішками сторінка мого життя. Я готувала дітей до школи, проводила музичні заняття, займалась раннім розвитком, працювала з особливими дітками, була вчителем української мови, вела творчі гуртки та майстер-класи... І з кожним заняттям все більше занурювалась у той «дитячий світ», в якому почуваю себе спокійно і комфортно, в якому живе найцінніше – відкриті серця і справжня любов...

Тетяна Олександрівна Виноградча
Для мене діти – це шлях, який тобі судилося пройти поряд. Шлях, сповнений пригод, відкриттів, розчарувань, помилок і досягнень. Шлях – по якому можна повзти, йти, бігти, падати, підніматись, просто стояти, де можна тримати дитину за руку, бігти чи повзти поряд, можна нести на руках, а можна стати на заваді цього шляху, намагатись змінити напрямок. В залежності від того, яку роль собі обере дорослий, як провідник — ця подорож у світ надасть дитині впевненості, бажання рухатись вперед, цікавитись світом, робити власні відкриття і помилки, або навпаки.

Бути поряд із дітьми – йти, повзти, бігти, навіть стояти, не рухаючись – для мене це можливість розвиватися разом, радіти кожному маленькому кроку. Які враження отримають діти, подорожуючи своїм шляхом багато залежить від провідника, який поряд, від його особистого досвіду.

Щасливої подорожі всім!

Постова Тетяна
Мене звуть Тетяна. Я працюю адміністратором в Ami Club. Вважаю, що кожна дитина повинна бути усміхненою та щасливою, адже це найкращий спосіб ефективніше засвоювати знання, розвивати внутрішній світ, уяву і свої унікальні здібності. Завжди рада допомогти діткам, батькам та викладачам подолати будь-які перешкоди на шляху до гармонійного розвитку дитини.

м. Київ. вул. Михайла Драгоманова 1-Б

044 361 50 51     |     093 361 50 51     |     068 361 50 51

© 2018 Дитячий клуб Ami Club | Всі права захищені