Шановні Батьки!

Ми вводимо правила для того, щоб Ваші діти мали змогу займатися в комфортних умовах і перебування на заняттях було максимально ефективним!

 

Батьки, пам’ятайте!

Якщо Ви хочете бачити результат від відвідування Вашою дитиною нашого Дитячого Клубу, то на заняття потрібно приходити регулярно!

Дитячий Клуб  працює по системі абонементів. Поразова оплата за навчання відсутня.

Абонементи:

на 4 заняття – не дають право на відпрацювання пропущеного уроку

на 8 занять – дають право на відпрацювання одного пропущеного уроку

на 16 занять – дають право на відпрацювання двох пропущених уроків

Якщо Ви не можете прийти на заняття з будь-яких причин, вам необхідно:

1. За 12 годин до початку заняття повідомити адміністрацію клубу про Вашу відсутність!
2. Якщо заняття пропущено з будь-яких причин, ми даємо Вам можливість безкоштовно відпрацювати максимум 2 пропуски (в залежності від абонементу).
3. Заняття може бути відпрацьованим у термін дії абонементу та за умови придбання наступного абонементу, якщо: вчасно було повідомлено про відсутність дитини на занятті. Дату, час, напрямок занять для відпрацювання потрібно з’ясувати у адміністратора.

4. Заняття відвідуються згідно розкладу Клубу або протягом терміну вказаного в абонементі.

5. Абонементи, з визначеним терміном дії, дають право відвідувати заняття не за розкладом.

Для комфорту дитини, необхідно приходити на заняття за 5-10 хвилин до початку.

На заняттях, де дорослий супроводжує дитину забороняється користування мобільним телефоном

Увага дітей раннього віку дуже нестійка. Так само не варто розмовляти з іншими батьками по групі під час заняття. Будь-які перемовини варто вести до або після заняття.

 

В теплий період року при бажанні Ви можете скористатися чистими бахилами. В холоди просимо приносити з собою змінне взуття собі та дитині, або використовувати запропоноване нашим центром.

Переконливо просимо Вас залишати дитину вдома, якщо у неї: нежить, кашель, біль у горлі та будь-які ознаки інфекційного захворювання, нудота, шлункові або кишкові нездужання, підвищена температура, висип, незагойні ранки.

При наявності у дитини будь-якого захворювання, що вимагає періодичного прийому лікарських препаратів, а також при наявності ризику екстрених ситуацій, пов’язаних з даним захворюванням, батьки зобов’язані письмово заявити про це при заповненні анкети. За достовірність наданої в анкеті інформації батьки несуть персональну відповідальність, Клуб в даному випадку відповідальності не несе.

Батьки або особи супроводу мають особисто передавати дитину вихователю клубу і забирати після заняття. Залишаючи дитину в Дитячому Клубі, необхідно повідомити інформацію про місцезнаходження батьків дитини або особи супроводжуючиго і контактний номер телефону цієї особи (старше 18 років) вихователю або адміністратору Клубу.

Викладач має право не допускати на заняття тих, хто запізнився більше ніж на 15 хвилин після початку.

Не рекомендується приносити свої іграшки в Дитячий Клуб.

Якщо Ваша дитина поводиться неадекватно (некоректно, зухвало, агресивно, істерично, або навмисно псує майно) вихователь Клубу має право зробити йому усне зауваження і довести до відома батьків про таку поведінку. Якщо поведінка дитини перешкоджає проведенню занять, батьки зобов’язані негайно забрати дитину з занять. У разі, якщо дані ситуації носять систематичний характер Клуб має право розірвати Договір на надання послуг.

У нашому Клубі заборонено карати дитину, застосовуючи силу та грубість. Забороняється розмовляти гучним голосом, лаятися, з’ясовувати стосунки у присутності дітей.

Просимо Вас шанобливо ставитися до всіх дітей, які відвідують Клуб, беручи до уваги особливості їх характеру і психічного розвитку, а також необхідність адаптації до занять.

Фото і відеозйомка під час занять в Клубі заборонена, вона може здійснюватися тільки співробітниками клубу.

Якщо ви маєте бажання сфотографувати вашу дитину під час заняття, або у Клубі, прохання робити це не відволікаючі її увагу від заняття, та ставити #Амиклаб.

За ювелірні вироби на дитині, дорогі речі та принесені з собою іграшки співробітники Клубу не несуть відповідальності.

Дитячий клуб не несе відповідальність за шкоду здоров’я дитини у випадках порушення дитиною правил безпеки або правил поведінки, затверджених в Дитячому Клубі, якщо подія сталася поза територією Дитячого клубу або в результаті протиправних дій третіх осіб.

Повернення грошей за абонемент проводиться тільки з поважної причини. Необхідно заповнити заяву та прикласти куплений абонемент! Повернення проводиться в розмірі 80% від суми, що залишилася за абонементом! Повернення проводиться протягом 5 робочих днів!

Клуб залишає за собою право протягом року змінити розміри вартості послуг, що надаються та розклад занять.

Клуб залишає за собою право на односторонню зміну, доповнення цих Правил.

Клуб залишає за собою право замініти викладача у разі його відсутності або відмінити заняття. З огляду на це, своєчасно повідомляйте про зміну контактного телефону.

Будь ласка, уважно поставтеся до дотримання цих Правил, адже ми розробили їх умови спеціально для того, щоб Вам і Вашим дітям було комфортно і безпечно в нашому Клубі.

Дитячий Клуб залишає за собою право змінювати графік занять. Дані зміни відображаються на сайті Клубу у розділі “Розклад”.

У разі виникнення питань звертайтеся до адміністрації Ami Club.