Виноградча Тетяна Олександрівна

Педагог раннього розвитку

Автор власної програми раннього та комплексного  розвитку. Для мене діти – це шлях, який тобі судилося пройти поряд. Шлях, сповнений пригод, відкриттів, розчарувань, помилок і досягнень. Шлях – по якому можна повзти, йти, бігти, падати, підніматись, просто стояти, де можна тримати дитину за руку, бігти чи повзти поряд, можна нести на руках, а можна стати на заваді цього шляху, намагатись змінити напрямок. В залежності від того, яку роль собі обере дорослий, як провідник – ця подорож у світ надасть дитині впевненості, бажання рухатись вперед, цікавитись світом, робити власні відкриття і помилки, або навпаки.  Бути поряд із дітьми – йти, повзти, бігти, навіть стояти, не рухаючись – для мене це можливість розвиватися разом, радіти кожному маленькому кроку. Які враження отримають діти, подорожуючи своїм шляхом багато залежить від провідника, який поряд, від його особистого досвіду.  Щасливої подорожі всім! 

Татаренко Марія Володимирівна

Педагог раннього розвитку

Керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Центру технічної творчості та професійної орієнтації молоді Дарницького району м. Києва; керівник гуртка «Український сувенір» дитячо-юнацького центру Дарницького району м. Києва; ведуча тематичних майстер-класів на виставках «Всі свої. Діти», «Чобіток святого Миколая», «Смаколики на ялинку», «Київські контракти», «AнтиValentine Fest», «Tethys Festival”, “Шоколатьє”та ін. «Працювати з дітьми – це насолода!»  Саме так я зараз говорю і думаю про свою діяльність. Хоча, щиро кажучи, мріяла абсолютно не про дитячу педагогіку. Колись я вчилась у Київському університеті імені Тараса Шевченка, отримала диплом філолога, працювала журналістом Українського радіо. Вела прямі ефіри, спілкувалась з різними цікавими людьми, стала завідувачем редакції. Працювала з міністерствами і депутатами, їздила у відрядження...     

Винар Ольга Богданівна

Викладач акторської майстерності.

Понад 17 років займаюсь акторською майстерністю, 6 років працюю викладачем акторської майстерності та сценічного мовлення. Студенти з якими я працюю, кожного року беруть участь у Міжнародному конкурсі читців, та займають призові місця. З появою донечки – паралельно працюю з малими дітками. Хочеться виростити не просто нове покоління акторів, а хороших та щасливих людей.

Бєлова Наталія Миколаївна

Викладач baby fitness та акробатики

Закінчила естрадно-циркову академію, університет ім. І. К. Карпенка-Карого, працювала в багатьох шоу світу, також  в компанії Франко Драгоне «Земля Легенд» повітряною гімнасткою і хореографом, в шоу «Гранд» на льоду режисером і як хобі тренером по пол денс  і стретчінгу.   Маленькі глядачі у мене завжди викликали захоплення та трепіт. Тому мене захопила робота з дітьми. Я отримала сертифікат з дитячого фітнесу. І зараз із задоволенням ділюся своїм досвідом. Працювати з малюками люблю з однієї простої причини: на заняттях я можу розслабитися і емоційно, часом по-дитячому відключитися від дорослого світу з його складнощами та зануритися у світ дитини - безпосередній, повний енергії і нових відкриттів. Адже в душі завжди потрібно залишатися щірою дитиною!  

Мариненко Анастасія Ігорівна

Викладач вокалу

Викладач вокалу, музичного розвитку. Закінчила з відзнакою Київський інститут Глієра, за фахом "Музичне мистецтво", професійна кваліфікація: артист-вокаліст, викладач професійного навчально-виховного закладу, музичний редактор.

Степанюк Олександр Вікторович

Тренер айкідо

Олександр Вікторович закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ) та Національний авіаційний університет (НАУ). В айкідо з 1997 р Учасник семінарів Тоширо суги, Роберта Зіммермана, Кевіна Чоате і ін. Має сертифікати за напрямками: 4 дан айкідо (Айкикай від Toshiro Suga sensei) і 2й даний джиу джитсу. Семантику айкідо відображено у ієрогліфах: «ай» - гармонія, «кі» - енергія, внутрішня сила, «до» - шлях, дорога.

Святенко Лариса Віталіївна

Викладач-методист

Викладач вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічне кредо: «Служачі дитині – ми служимо життю» М. Монтессорі Освіта: Криворізький педагогічний інститут. Спеціальність: педагогіка і методика початкового навчання. Педагогічний стаж: з 1990 року. Ви хочете, щоб з урахуванням нової загальноосвітньої програми ваша дитина придбала автоматизацію навичок грамотності, рахування, читання, письма необхідних для рівня початкової школи? Математика, читання, письмо, розвиток мовлення, фонематичного слуху, розвиток логіки, уваги, пам’яті. Граючи ми навчимо думати, аналізувати, зіставляти, приймати рішення, не боятися помилок, вміти їх виправляти! Викладач з досвідом роботи і безмірною любов’ю до дітей, знайде м’який підхід до кожної дитини, запалить інтерес до навчання за допомогою безлічі атрибутів і не залишить байдужим жодне маленьке обдарування завдяки спеціально підібраним ігровим моментам під час заняття.

Сакалюк Олена Петрівна

Педагог підготовки до школи

Я - педагог підготовки до школи та творчості в «Amiclub». Педагогічний стаж – 7 років. Свою педагогічну стежку  я проходила довго та натхненно і ще продовжую іти, насамперед з повагою та любов’ю до дітей. Адже найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою. Також я - педагог раннього розвитку, вчитель початкових класів, педагог-організатор, спікер, фасилітатор, кандидат педагогічних наук  та викладач Педагогічного інституту Київського університету ім. Бориса Грінченка. Мені подобається долати нові вершини, дізнаватися нове, не сидіти на місці, адже кажуть, що рух – це життя. Моє життя не проходить без  усмішок на обличчі моїх учнів. Не тільки я вчу дітей, вони також  навчають мене не занурюватися у буденні справи, проблеми та клопоти і залишатися вільною, мріяти, фантазувати та вірити, що добро завжди переможе.