Уроки музичного розвитку

Музичний розвиток

   Музичний розвиток  є вагомою складовою гармонійного комплексного розвитку дитини.

Такі заняття покращують роботу центральної нервової системи, розвиває мілку моторику та координіцію рухів.

   Музика допомагає розвинути в дитині відчуття прекрасного і художнє мислення. Дошкільний вік — найкращий час, який послужить фундаментом для подальшого розвитку і світогляду майбутньої особистості.

Уроки музики для дітей це задоволення, а не навчання. Кожна дитина талановита. Немає, абсолютно позбавлених слуху або почуття ритму, важливо тільки знайти гарного педагога, який допоміг би розкрити потенціал, закладений природою в кожну людину.

Заняття з музичного розвитку в Ami Club побудовані таким чином, щоб малеча в ігровій формі отримувала знання з музичної грамоти, співала, грала в музично-терапевтичні ігри, та на власному досвіді вивчала найпростіші інструменти (ксилофон, барабани, бубни, маракаси, колокольчики та ін.).

Заняття з музичного розвитку включають комплекс музичних та творчих ігор, які розвивають слух, пам’ять, почуття ритму, включають вправи для дрібної моторики, координації рухів, музичну грамоту, прослуховування музики великих композиторів, а також спів, танцювальні елементи та ін. (в залежності від поставлених на цей урок завдань). План на кожне заняття підбирається індивідуально, враховуючи вік, можливості дитини та її настрій.

Заняття складається з декількох частин, кожна з яких триває приблизно п’ять — десять хвилин, що допомагає дитині краще охоплювати новий матеріал. Всі частини заняття об’єднані однією темою і розташовані за принципом — спершу складніше.

Музичні заняття проходять в просторому світлому залі, який щоденно дезинфікується бактерицидною лампою для захисту дітей від сезонних респіраторних захворювань. Всі інструменти проходять обробку після використання.

 

Розраховані уроки на дітей віком від 3 до 9 років.

Тривалість занять 45 хвилин.

Викладач курсу: Мариненко Анастасія Ігорівна

Беріть з собою змінне взуття та гарний настрій. Чудовий і продуктивний час разом ми гарантуємо 🙂