Програма раннього розвитку Виноградчої Тетяни

Нас всіх — і дорослих, і маленьких, об`єднують дві здібності — пізнавати і любити. Навчитися цьому можливо тільки у відповідному середовищі. Немовля сприймає оточуючий світ очима дорослих: дитя буде говорити і радіти лише за умови, що з ним спілкуються, його люблять.

На заняттях з раннього розвитку дитина вчиться соціалізації, знаходитись в суспільстві, спілкуватись (навіть не вміючи ще говорити), грати, довіряти і радіти. Ми разом вчимось грати. Дітки знайомляться з картою свого тіла вчаться орієнтуватися в просторі, координувати свої рухи. У ранньому віці фізичний розвиток дитини відповідає розумовим здібностям.

Різноманіття ігор дозволяють дитині розкритися, знайти що подобається більше, що виходить краще. Під час заняття проживати свої емоції, радіючи успіхам і засмучуючись, якщо щось пішло не так. Головне, навчити дитину цікавитись світом, радіти життю, пробудити в ній маленького дослідника, який вмітиме самостійно робити відкриття.

Кожна гра тренує пам’ять, вчить розрізняти речі, аналізувати, розвиває логічне мислення. Бути чуйними нам допомагають «маленькі герої» на заняттях, які потребують допомоги. Ми Їх годуємо, зігріваємо, обіймаємо — вчимося любити.

Для маленької дитини кожен крок — це успіх, кожна посмішка – щастя, тому дорослим важливо пам`ятати, що бачити і брати участь в житті дитини, бути для неї прикладом — це велика нагорода. Ми вчимося разом із дітьми, завдяки їм ми стаємо батьками.

Кожна дитина особлива, в кожної свій термін адаптації. Комусь достатньо місяця, щоб почати «дивувати» своїх батьків, комусь більше, це з умовою постійних відвідувань занять. Дуже важлива постійність і послідовність у вихованні дитини. Тоді вона відчуває, що таке «заняття» і почувається у безпеці. Є такий вираз: «Не треба тягти траву в гору, щоб вона скоріше росла. Важливіше грунт і добрива, на яких вона росте». Так само і діти. У ранньому віці ми закладаємо фундамент на майбутнє і радіємо кожному кроку своєї дитини.»

Тривалість заняття — 45 хвилин.
Викладач курсу Виноградча Тетяна Олександрівна

Поділитися у соц.мережах: Twitter Facebook Google+