Для чого варто підвести підсумки року

Дуже часто, озирнувшись назад, нам здається, що ми зовсім нічого не досягнули, не зробили нічого важливого та особливого. Займалися непотрібними справами, у той час, коли всі інші будували кар’єру та заробляли мільйони! Саме в цей час наша самооцінка суттєво погіршується. Ми позбавляємо себе тієї енергії, яка б мала нас підтримувати та заохочувати до нових звершень!

Але коли ми підбиваємо підсумки, хоча б раз на рік, наприклад, перед Новим Роком, і не просто обмірковуємо, а записуємо на папері, то ми суттєво збільшуємо свій потенціал.

Коли ми обертаємось і дивимось на свої успіхи та досягнення, нанизуємо на нитку, як великі так і маленькі, ми бачимо який великий обсяг роботи ми зробили. Скільки здається важливого і потрібного ми досягнули та як багато ресурсів вклали.

Саме зараз я раджу вам зробити це! Підбивати підсумки року за для того, щоб підтримати та підняти вашу самооцінку та для того, що б зарядити себе на майбутній успішний рік!

Рекомендую дуже ефективну методику. Візьміть 12 невеликих листків паперу (це буде ваш рік) та на кожному запишіть відповіді на наступні запитання: «Що важливого я зробив в цьому місяці? Що зробило мене сильнішим? Який я придбав досвід? Які свої сильні сторони я проявив?» Обов’язково згадайте кожен місяць. Не обов’язково зробити це за один день. Якщо одразу пригадати не можете, то зазирніть до себе на сторінку в Інстарам чи Фейсбук у ці місяці, може щось і згадаєте. Похваліть себе за ваші успіхи. Підсумуйте рік. Я більш ніж впевнена, ви зробили чи мало!

Самооцінка збільшується кількістю завершених справ, і абсолютно неважливо великі вони були, чи маленькі.

Поділитися у соц.мережах: Twitter Facebook Google+