background-2

Програма «Амі-сад»

   Програма створена спеціально для дітей, яким батьки приділяють більше уваги, знаходять індивідуальний підхід у розвитку маленької особистості та турбуються про забезпечення дитини базовим рівнем психологічних, фізичних та інтелектуальних утворень необхідних для подальшого успішного навчання та життя.

Наш формат «Амі-сад»

   Группа 5-7 дітей, відвідування 3-5 днів на тиждень по 3-4 години щодня, в яких Пн,Ср,Пт – інтелектуально інтенсивні, а Вт,Чт – дні практичного засвоєння матеріалу та індивідуального розвитку дитини.

   Одночасно працює 3 викладача.

Авторська програма «Амі-сад»

   Розроблена з використанням сучасних та перевірених часом методик державних та світових авторів, які допомагають досягти педагогічну ціль розвитку дитини, формують загальноосвітні основи, відповідно до базових стандартів та вимог освіти в нашій державі та в світі.

   Загальний розвиток, розвиток мови, англійська, основи грамоти, фізичний, музичний, творчий розвиток дитини в програмі «Амі-сад» органічно поєднані, викладаються українською мовою із наскрізним звучанням англійської, завдяки використанню ляльок-помічників, які «не розуміють нашої мови».

Для досягнення педагогічних цілей, в навчанні впевнено використовуються такі інструменти, як казкотерапія, нейрогімнастика, логоритміка, ейдетика, арт-терапія та інші сучасні можливості.

За основу планування в часі береться рік із поділом на пори року, місяці, тижні, дні, – поєднані між собою сюжетною канвою – історією, казкою, книгою, тощо для виховання культурних, народних та природних цінностей людини, подані в темі, яка може проживатись в учбовому процесі стільки часу, скільки потрібно дітям для засвоєння матеріалу, враховуючи їх індивідуальність.

Атмосфера казки, радість, цікава гра є обов`язковою та неодмінною умовою для позитивних емоцій, необхідних для засвоєння інтелектуального матеріалу, виконання завдань. Казкові герої у непрямих настановах допомагають навчити дитину самостійно приймати рішення та засвоїти правила ефективної поведінки для подальшого використання у житті.

«Амі-день» розпорядок

Згідно з розкладом занять:

10:00-10:15 – Ранкове коло – казка – мовний актив
10:15-10:30 – Зарядка – спорт-актив
10:30-11:00 – Урок 1- інтелект інтенсив
11:00 – 11:30 – АВС англійська – актив
11:30 – 12:00 – Урок 2 – інтелект інтенсив
12:00 – 12:30 – Амі-ланч – етикет
12:30 -13:00 – Урок 3 Музика/творчість
13:00 – 14:00 – еко-клас/прогулянка

«Амі-сад» для вас,- справді вибагливі батьки та діти!

Приходьте до нас. Вас чекають комфортні класи, атмосфера затишку і натхнення, продуманий до дрібниць розвиваючий простір з величезною кількістю навчальних та дидактичних ігор, наш дружній колектив спеціалістів і помічників готових дати вам найкраще.

Запис в групу та знайомство з «Амі-сад» за попереднім записом по телефону.