Психолог. Хто він?

Виховання дітей – це дуже відповідальна робота. Те, які цінності, які погляди на життя і на себе ми вкладемо в дитину в перші роки життя, буде супроводжувати її в усіх життєвих сферах. Ми даємо дитині внутрішній багаж та внутрішню впевненість в собі.

Помилково вважати, що до фахівця необхідно звертатися тільки в момент кризи або коли дитина зовсім відмовляється спілкуватися з дорослими чи однолітками.

Робота психолога може бути не тільки реабілітаційною, але і розвивальною, профілактичною та корекційною. У Ami Club психолог може проконсультувати і поспілкуватися не тільки з дитиною, але й з батьками, використовуючи різні методи і підходи.

Набагато легше впорається з усіма етапами дорослішання вашого малюка, якщо ви заздалегідь підготували себе до них, і знаєте як себе поводити. У перші роки життя дитини робота психолога спрямована на роботу з батьками. Адже психічне здоров’я і розвиток вашого малюка безпосередньо залежить від того, які відносини панують всередині сім’ї.

Кожна дитина, так само як і дорослий, індивідуальна. До неї необхідно підібрати свій підхід і свій метод роботи. Дорослим важливо розуміти, те що прийнятно для малюка може суттєво відрізнятись від батьківських поглядів.

На кожному етапі дорослішання дитина стикається з безліч зовнішніх факторів, до яких вона може бути не готова, і для того, що б максимально знизити негативний вплив на психіку дитини, необхідна комплексна і якісна робота в тандемі з батьками і психологом.

Агресія дитини, страхи, істерики, стреси, погана поведінка, поява другої дитини, ревнощі і конкуренція – це все і навіть більше допоможе вам вирішити психолог. Він не володіє чарівними пігулками і не дасть вам поради, але він, при необхідності, скорегує поведінку, допоможе розібратися в причині проблеми і усунути її.

Також в перші роки життя дитини, психолог допоможе в розвитку дрібної моторики, мислення, мовлення і навіть фізичному розвитку.

Робота психолога – це комплексна робота, яка спрямована на розвиток і обізнаність не тільки дітей, але й їх батьків.


Поділитися у соц.мережах: Twitter Facebook Google+