Програма комплексного розвитку “Я та мама”

“ Дитина — це не ємність, яку треба заповнити, а вогонь, який треба запалити.” (Сисіль Лупан)

 

Розкривати дитячі таланти необхідно саме в ранньому віці, але робити це необхідно корректно і м’яко, уникаючи крайнощів! Головна мета занять для самих маленьких – подарувати малюкам внутрішню гармонію, зробити дитячу психіку стійкою, розвинути прагнення пізнавати все нове.

Щоб створити оптимальну програму розвитку для дітей ми поєднали унікальну авторську програму А.Новік 2018 року з українською державною сертифікованою програмою “Я у Світі” та довершили українськими народними віршиками, пісеньками та потішками, перевіреними роками викладання для дітей молодшого віку. В залежності від настрою групи, підготовленості та навіть сезонності, кожен викладач підлаштовує програму під сьогоденні потреби  дитячого колективу.

Ми не ставимо за мету випереджати природній розвиток, ми робимо його більш гармонійним і різнобічним. Дитячий клуб Ami Club пропонує цілий ряд корисних занять, які проходять у супроводі дорослого. Приклади тем для віку – 2-3 роки: «Гномики», «Соняшник», «Курочка Ряба», «Домашні тварини», «Домашні птахи», «Фрукти», «Грибочки» та ін.

Кожне заняття поділене на багато блоків, щоб дитині було легше сприймати інформацію та фокусувати увагу. Побудова заняття для бейбіків 2-3 років:

+ Музичне привітання

+ Основи навичок читання( знайомство з буквами і звуками, розвиток навичок звукового аналізу слів, формування фонематичного слуху)

+ Математика і рахунок, у формі знайомства з цифрами, розвиток знань про число, кількість, розмір, форми, просторові і часові уявлення

+ Розвиток логічного мислення (задачки з необхідністю віднайти зайве, чи навпаки знайти схоже, порівняти предмети та ін. )

+ Розвиток мовлення (формування і поповнення словникового запасу, розвиток навичок зв’язного мовлення, формування граматичної будови мови)

+ Основи морально-естетичного розвитку (формування навичок культурної поведінки в повсякденному житті,  знайомство з найпростішими правилами етикету та поведінки, знайомство з різними видами мистецтва);

+ Творчий розвиток (ми працюємо з натуральними та штучними матеріалами, освоюємо такі види творчої діяльності, як ліплення, аплікація, малювання, конструювання та ін.)

+ Пальчикова гімнастика (підготовка рук до письма)

+ Динамічні музичні паузи (сприяють розвантаженню психіки дітей після інтелектуальної праці)

+ Прощання

Заняття з комплексного розвитку спрямовані на підвищення рівня фізичного, художньо-естетичного та розумового стану дитини, вони розвивають дрібну моторику, увагу, мислення, пам’ять, уяву та комунікативні навички.

Діти багато грають в рухливі ігри! Кожне заняття  створене в поєднанні помірних фізичних навантажень з комунікативними іграми, і це дає прекрасний ефект!

 Дитина з часом стає більш товариською, розкутою, легше йде на контакт з однолітками. Вихователь проводить в групі роботу із соціальної адаптації дітей: прививає елементарні норми поведінки, розвиває товариськість.

До відвідування першого заняття просимо розповісти дитині, куди ви вирушаєте, психологічно готуючи малюка. Потрібно пояснити, що в клубі можна розважатись і знаходити друзів, що малеча сьогодні зустріне багато нового та цікавого, але разом з тим є певні правила поведінки в соціумі. Поділіться своїми роздумами та досвідом.

Просимо приходити на заняття за 10-15 хвилин. Дитині бажано мати певний час для звикання та адаптації.На заняття беріть з собою змінний одяг та гарний настрій.

Цікавий та продуктивний час разом ми гарантуємо)