Програма комплексного розвитку "я сам"

Програма розвитку “Я Сам”

Програма комплексного розвитку “Я Сам”

Програма навчання для данного віку побудована на основі розробок А. Новік з творчими додатками Т. Іляшенко та використанням державної програми «Я у Світі». Це буквально квінтесенція найбільш актуальних і корисних занять, які ґрунтуються на передових дослідженнях кращих методів для раннього розвитку.

Кожна дитина потребує індивідуального підходу.

Враховуючи вікові особливості і підбір матеріалів для занять, педагоги нашого центру націлені на послідовний, цікавий, повноцінний та комфортний розвиток малюка. Викладачі прислуховуються до інновацій сучасного світу та звісно ж до побажань батьків, ретельно готують кожне заняття, роблячи розвиток дитини гармонійним і різнобічним.

 

Для малюків 3-4 рочків наші заняття об’єднанні темою, проте заняття більш ускладнене ніж раніше, різнопланове.

Наприклад, Білочка + праворуч — ліворуч“, “Посуд + кольори!“, “До побачення + осінь“, “Іграшки + число. Дитина вже готова сприймати більш обширні теми і поняття. В данний блок входить привітання, далі чергуються блоки з інтелектуального, творчого, мовного, фізичного та музичного розвитку. Обов’язковою складовою заняття є рухові розминкикомунікативні ігри та найпростіші танці, які проводяться між блоками для психологічної розрядки дитячої нервової системи. Заключним елементом кожного заняття є музичне прощання. Программа комплексного развития "Я Сам"

За допомогою колективних ігор, вправ та арт-методів, дитина вчиться пізнавати свій внутрішній світ у системі взаємовідносин. Тим самим малюк розвиває впевненість в собі, сприяє формуванню та вираженню своєї індивідуальності.

Успішність пізнавального розвитку малюка багато в чому визначається рівнем розвинення сенсорних процесів, тим, як вірно дитина сприймає навколишній світ. Малюки, які регулярно займаються, як правило, краще говорять, мають гарну пам’ять, швидше розвивають координацію рухів, заспокоюються, а головне, що їм це подобається та приносить задоволення! Це прекрасний спосіб розвеселити дитину, адже в основі кожної гри – пісня, гра, вірш, загадка.

 

    Програма комплексного розвитку “Я сам” направлена на:

• розвиток психічних функцій (пам’яті, уваги, сприйняття, мислення та мовлення)
• формування уявлень про навколишній світ і його складові (уявлення про властивості предметів та явищ)
• розвиток дрібної та загальної моторики
• накопичення сенсорного досвіду (накопичення відчуттів на основі взаємодії з предметами)
• розслаблення нервової системи дитини
• соціалізацію дитини в колективі.