Программа мама и я

Програма розвитку “Мама та Я”

Кожне заняття побудоване з урахуванням вікових особливостей дитини, рівня підготовки, адаптованості до колективу і звісно настрою. Викладач, відчуваючи настрій дитини та всієї групи може спрощувати чи ускладнювати програму, в залежності від сьогоденних потреб.

  Заняття з комплексного розвитку для дітей від 1 до 2 рочків 

об’єднанне однією темою, наприклад «Ягідки», «Божа корівка», «Рибки», «Фрукти», «Кошенята», та включають в себе листи з графомоторики, пластилінографії, тістопластики, блоку Даньєша, паличок Кюїзенера, листів для творчості (малювання пальчиками, ватними паличками, спонжами, кістями, аплікації та змішані техніки).

   Побудова заняття для карапузиків 1-2 років:

+ Привітання
+ Інтелектуальний розвиток, оснований на тактильних і сенсорних відчуттях малечі
+ Мовний розвиток (завдяки простим віршикам і пісенькам, які дітки промовляють на заняттях)
+ Творчий розвиток у вигляді аплікацій та композицій, створених дітками з допомогою супроводжуючої людини
+ Музичний розвиток з використанням дитячих музичних творів, прослуховування класиків, використанням найпростіших музичних інструментів
+ Фізичний розвиток, з використанням м’ячів, м’яких килимків, нерівних доріжок і «колючих» масажних іграшок.
+ Рухові розминки, комунікативні ігри та найпростіші танці, які проводяться між блоками
+ Прощання.

Заняття побудовані так, щоб періоди спокою чергувались з періодами активності та творчості. Кожне заняття включає в себе віршики та музичний супровід, які так необхідні діткам данного віку.

Заняття комплексного розвитку «Мама і Я»

проходять разом з однією близькою людиною, яка допомагає дитині адаптуватись до нового приміщення, атмосфери, компанії дітей та викладача. Дуже просимо супроводжуючого приймати активну участь в занятті і хвалити дитину навіть за найменші досягнення. Це спонукає малечу ще краще виконувати вправи, легше адаптуватись і ставати впевненішим у собі!

До відвідування першого заняття просимо розповідати дитині, куди ви вирушаєте, психологічно готуючи карапузика. Потрібно пояснювати, що в клубі можна розважатись і знаходити друзів, але разом з тим є певні правила поведінки в соціумі.

Просимо приходити на заняття за 10-15 хвилин. Дитині бажано мати певний час для звикання та адаптації. На заняття беріть з собою змінне взуття, одяг та гарний настрій.

Цікавий та продуктивний час разом ми гарантуємо 🙂