english-courses

Англійська мова

Чому ваша дитина повинна якомога швидше почати вивчати англійську мову?

Завжди краще почати вивчати ремесло якомога раніше. Це безумовно стосується і англійської мови. Найкращий час для вивчення англійської мови вашої дитини – ранній дитячий вік. І ось декілька причин, чому.

У цей вік краще розвивається англійський акцент

Якщо ви почали вивчати англійську мову у дорослому віці, ви могли б помітити, наскільки важко вимовляти нові слова, порівняно зі словами рідної мови. Завжди є акцент, який просто не зникає.
Ви можете спробувати позбутися його, щоб вимова була як рідна, але це потребує дуже багато практики. Проте, коли мова вивчається у дитячому віці, набагато простіше досягти «рідного» акценту. Найкращий час для початку – це якомога швидше.Проте пам’ятайте, краще пізно, ніж ніколи . Дослідження показали, що навіть підлітки у віці до 10 років мають здатність мати майже ідеальні акценти, якщо вони почали вивчати англійську мову в дитячому віці.

Правило 10000 годин.

Існує правило 10000 годин,яке полягає в тому, що для опанування будь-якої навички знадобиться середня людська практика 10 тисяч годин. Лише уявіть, як важко дорослій людині знайти всі ці тисячі годин тільки для вивчення англійської мови?

Дитячий розум все ще будує свої структури.

Хоча нейрофізіологи говорять, що мозок людини формується ще до 20 років, більшість його нервових шляхів закладається, коли людина ще є дитиною. У перші 3-4 роки у формуються здібності до навчання та здобуття нових знань. Тому ідея віддати Вашу дитину на вивчення англійської мови в той час, коли структура мозку все ще формується – дуже вдала.
Діти дуже адаптовані протягом своїх років становлення. Навіть після опанування рідної мови, їм набагато легше сприймати англійську мову, ніж для дорослих, які звикли до певних мовних структур.
Якщо Ви доросла людина, яка працює, швидше за все, у Вас є багато різних справ. Діти, з іншого боку, майже ні про що не турбуються. Ця відсутність відповідальності означає, що діти отримують більше часу, щоб вони могли присвятити себе вивченню англійської мови.