Заняття з айкідо

Айкідо

Східне бойове мистецтво Айкідо несе в собі не тільки бездоганно відточену оборонну техніку, а й свою власну філософію та свій спосіб життя. 

На заняттях даним видом спорту ваша дитина розвиває в собі почуття контролю над своїм тілом і почуття поваги до себе й оточуючих.

Що ж здобуває ваша дитина на заняттях Айкідо в Ami Club? 

В першу чергу це здоров’я! Для фізичного і психічного здоров’я вашій дитині необхідно чергувати розумову діяльність з фізичними навантаженнями. Під час тренувань зберігається пряма постава тіла, а це сприяє зміцненню хребта, що особливо важливо для школярів. Адже більшу частину часу вони проводять сидячи, а це велике навантаження на спину.

В Айкідо ми навчаємо дитину не тільки дисциплінованості, але коректному й шанобливому ставленню до вчителів і однолітків. Етична поведінка, охайна зовнішність і повага поступово засвоюються дитиною та стають невід’ємною частиною її самої.

На тренуваннях задіюються різні групи м’язів. Завдяки балансу і рівновазі навантаження на м’язи розподіляється рівномірно, що дає можливість зміцнити повністю тіло вашої дитини.

Дитина вчиться захищати себе. Це надає їй впевненості в своїх власних силах і підвищує дитячу самооцінку. Оскільки філософія Айкідо спрямована на оборону, то дитина не стає злою, агресивною і жорстокою. Дитина вчиться перенаправляти негативну енергію супротивника проти нього самого.

Хоч айкідо й не командний вид спорту, але на заняттях дитина соціалізується. Спілкування з іншими дітьми робить її більш відкритою і чуттєвою.

Занурюючись в світ Айкідо ваша дитина отримає умови, в яких сприятливо будуть розвиватися такі якості як: доброта у поєднанні з силою волі, самодисципліна у поєднанні з м’якістю, твердість переконань у поєднанні з чуйністю і відкритістю. Завдяки систематичним тренуванням, дитина поступово пізнає себе, краще пізнає можливості власного організму й розуму, та вчиться взаємодії з оточуючими людьми.