044 361 50 51

093 361 50 51

068 361 50 51

мова: українська | русский

Драгоманова 1-Б

КИЇВ

записатисьАмі-сад

Програма «Амі-сад» створена спеціально для дітей, яким батьки приділяють більше уваги, знаходять індивідуальний підхід у розвитку маленької особистості та турбуються про забезпечення дитини базовим рівнем психологічних, фізичних та інтелектуальних утворень необхідних для подальшого успішного навчання та життя.

Наш формат «Амі-сад» - группа 5-7 дітей, відвідування 3-5 днів на тиждень по 3-4 години щодня, в яких Пн,Ср,Пт - інтелектуально інтенсивні, а Вт,Чт – дні практичного засвоєння матеріалу та індивідуального розвитку дитини. Одночасно працює 3 викладача.

Авторська програма «Амі-сад» розроблена з використанням сучасних та перевірених часом методик державних та світових авторів, які допомагають досягти педагогічну ціль розвитку дитини, формують загальноосвітні основи, відповідно до базових стандартів та вимог освіти в нашій державі та в світі. Загальний розвиток, розвиток мови, англійська, основи грамоти, фізичний, музичний, творчий розвиток дитини в програмі «Амі-сад» органічно поєднані, викладаються українською мовою із наскрізним звучанням англійської, завдяки використанню ляльок-помічників, які «не розуміють нашої мови». Для досягнення педагогічних цілей, в навчанні впевнено використовуються такі інструменти, як казкотерапія, нейрогімнастика, логоритміка, ейдетика, арт-терапія та інші сучасні можливості.

За основу планування в часі береться рік із поділом на пори року, місяці, тижні, дні, - поєднані між собою сюжетною канвою – історією, казкою, книгою, тощо для виховання культурних, народних та природних цінностей людини, подані в темі, яка може проживатись в учбовому процесі стільки часу, скільки потрібно дітям для засвоєння матеріалу, враховуючи їх індивідуальність.

Атмосфера казки, радість, цікава гра є обов`язковою та неодмінною умовою для позитивних емоцій, необхідних для засвоєння інтелектуального матеріалу, виконання завдань. Казкові герої у непрямих настановах допомагають навчити дитину самостійно приймати рішення та засвоїти правила ефективної поведінки для подальшого використання у житті.

«Амі-день» розпорядок, згідно з розкладом занять:

«Амі-сад» для вас,- справді вибагливі батьки та діти!

Приходьте до нас. Вас чекають комфортні класи, атмосфера затишку і натхнення, продуманий до дрібниць розвиваючий простір з величезною кількістю навчальних та дидактичних ігор, наш дружній колектив спеціалістів і помічників готових дати вам найкраще.

Запис в групу та знайомство з «Амі-сад» за попереднім записом по телефону______________

м. Київ. вул. Михайла Драгоманова 1-Б

044 361 50 51     |     093 361 50 51     |     068 361 50 51

© 2018 Дитячий клуб Ami Club | Всі права захищені