Акробатика

Акробатика – це не тільки чарівне видовище, але і всебічний розвиток дитини. Кожні батьки  розуміють ступінь важливості фізичного розвитку малюка.

Що ж дає дитині заняття з акробатики?

В першу чергу – це здоров’я. Акробатика формує правильну поставу, є профілактикою сколіозу, плоскостопості, а тож зміцнює м’язи всього тіла.

Дитина постійно рухається, а це призводить до того, що вона використовує всю свою енергію. Це гарантує гарне самопочуття і прилив позитивних емоцій. Рух і активний спосіб життя сприяє формуванню здорового обміну речовин, стимулює роботу головного мозку і покращує загальний психологічний стан дитини.

На заняттях з акробатики дитина розвиває гнучкість і розтягування, а це їй необхідно для профілактики травматизму. У повсякденному житті дитина зможе правильно згрупуватися при випадковому падінні. Маленький акробат оволодіває впевненою ходьбою і гарно рухається по життю.

Розвивати гнучкість дитині можна вже з півторарічного віку, оскільки з 1-го року і до 3-х років стрімко розвивається опорно-зв’язковий апарат дитини і рухливість в її суглобах досить велика.

Також на заняттях відбувається навчання різноманітним трюкам, що добре розвиває координацію і витривалість. Акробатика відмінно тренує вестибулярний апарат малюка.

Заняття проходять в невеликих групах, що дає дитині можливість спілкуватися і розвивати комунікативні навички.

Який би ви вид спорту не обрали для вашої дитини, пам’ятайте – головне, що б малюкові подобалися тренування, тільки тоді він буде веселий, енергійний і правильно розвинений фізично та емоційно.


Поділитися у соц.мережах: Twitter Facebook Google+