044 361 50 51

093 361 50 51

068 361 50 51

мова: українська | русский

Драгоманова 1-Б

КИЇВ

записатисьПро Нас

Дитинство — це час знайомства зі світом, час пізнання, соціалізації і адаптації до навколишнього простору. Це найкращий період для того, щоб відкрити в дитині її індивідуальні вподобання та природні схильності. В Ami Club розташувався захоплюючий світ цікавих і пізнавальних ігор та занять, спрямованих на розкриття малечі в навчанні і творчості. Всі наші заняття спрямовані на розвиток мислення, розширення уявлень дитини про навколишній простір, розвиток емоційного, чуттєвого сприйняття, індивідуальних особливостей та здібностей.

Команда Ami Club покликана допомогти кожній дитині легше і комфортніше вливатись в цей чудовий, великий і надзвичайно цікавий Світ.

В програмах Ami Club застосовується більшість сучасних ідей, що з'явилися за останній час в педагогіці раннього віку, а також методики, які вже перевірені роками:
• Розвиток творчої уяви з використанням сипучих матеріалів для творчості і сенсорних ігор;
• Розвиток навичок письма за допомогою графомоторних доріжок;
• Розвиток логічного мислення у форматі гри (з використанням найпростіших судоку і доріжок з послідовностями для дітей раннього віку);
• Розвиток уваги через опанування аплікацій, пазлів, орігамі, роздаткових матеріалів типу «Знайди зайве», «Чия тінь» та ін.;
• Розвиток дрібної моторики, координації рухів з саморобними посібниками з липучками, різними сортерами, пінцетами, піпетками, фрутокришками;
• Фізичне виховання дитини на заняттях з бебі-фітнесу допомагають розвинути спритність та гнучність, направляти дитячу енергію в русло розвитку виносливості та дисципліни. І звісно розслабити дитячу нервову систему від постійного напруження;
Уроки раннього музичного розвитку включають в себе музичні і творчі ігри, розвивають слух, пам’ять, увагу, відчуття ритму та вокальні вправи. Знайомлять дітей з основами музичної теорії і роботами великих класиків;
Акторська майстерність допомагає дитині подолати психологічні бар’єри, розвиває вимову, сценічні рухи і звісно фантазію. На заняттях дитина поринає в світ театралізованої гри і приймає в ньому активну участь;
Уроки образотворчого мистецтва розвивають в дитині творче мислення, спостережливість та інтерес до явищ навколишнього світу;
Майстер-класи дозволяють в короткий термін навчитись самостійно створювати нове, брати ідею і реалізовувати її в своєму баченні, бути справжнім Творцем.

Наші педагоги уважно ставляться до дітей, до кожного шукають індивідуальний підхід, подаючи нову та цікаву інформацію в доступній формі. Викладачі використовують унікальні авторські методики і програми, які сприяють гармонійному розвитку дітей.

За бажанням батьків плануються консультації досвідченого психолога, який допоможе вирішувати вікові питання, долати різного роду труднощі і перешкоди, які виникають в процесі дорослішання малечі.

В Ami Club малюки не тільки багато дізнаються про світ, а й знайдуть друзів серед однолітків, навчаться органічно відчувати себе в колективі.

В клубі представлено різоманітні програми для дітей кожного віку.
Найменші (1-3 р.) займаються разом з мамами, розвивають пам'ять, увагу й мовлення. Дітей 3-5 років знайомлять з навколишнім світом за допомогою детально розроблених авторських програм, з 4 рочків можна почати відвідувати підготовчі курси до школи.

Ми допоможемо розвинути здібності дитини на самостійних заняттях від 3 рочків (можливо 2,5) до образотворчого та акторського мистецтва, ліплення, співу, конструювання, флористики та орігамі.

Спортивні заняття: бебі-йога (з мамою від 3 місяців до 1,3 р.), дитячий фітнес (2-3 років) та заняття загальною фізичною підготовкою (від 3 років).

Також ми пропонуємо комплексні вранішні вікові програми, які розраховані на 4 години. З Пн, Ср, Пт або Вт, Чт з 9:00 до 13:00 для дітей віком від 3 років проходять заняття по авторській програмі розвитку: розвиваюче заняття, тематично-ігрова та театральна діяльність, музично-сенсорний розвиток та креативна творчість. НАШ РОЗКЛАД

Для дітей від 3 років та дорослих пропонуємо різноманітні майстер-класи у вихідні дні. Тематику майстер-класу та детальну інформацію ви можете знайти у розділі «МАЙСТЕР-КЛАСИ».

Всі заняття проходять в комфортабельних і оснащених необхідними матеріалами кабінетах. Кожне приміщення щоденно дезинфікується бактерицидною лампою для захисту відвідувачів від сезонних респіраторних захворювань, проходить сухе та вологе прибирання. Всі інструменти проходять бактерицидну обробку. Для ваших потреб Ami Club оснащений шафками для роздягання, туалетом, душовою кабіною, дитячим горщиком та сходинкою, септиком, бахілами, зволожувачем повітря, телевізором, магнітофонами та камерами відео спостереження. Для відвідувачів працює Wi-Fi!

м. Київ. вул. Михайла Драгоманова 1-Б

044 361 50 51     |     093 361 50 51     |     068 361 50 51

© 2018 Дитячий клуб Ami Club | Всі права захищені