Як швидко домовитися з дитиною?

Велика основна помилка у вихованні своїх дітей батьками і педагогами полягає в тому, що вони занадто серйозно до цього ставляться. У процесі виховання, якщо дитина не виправдовує наших очікувань, то часто у хід застосовують жорсткі совісні методи, що не обіцяє нічого хорошого.

У такі моменти ми часто забуваємо, що діти – це діти! І вони люблять грати, веселитися і пустувати. Згадайте якими ми були в дитинстві?

Оскільки гра – це найлегша форма спілкування з дитиною, то і домовлятися можна з нею використовуючи ігрові методи.

Під час використання таких ігрових методів можна швидко і легко домовитися з малюком і при цьому продовжувати підтримувати радісні і теплі відносини з ним!

Як же цей метод працює?

Якщо ж ваш малюк не хоче одягати шкарпетки, штани або можливо купатися, то постарайтеся максимально обіграти цю ситуацію!

Для цього достатньо згадати себе дитиною і трошки пофантазувати!

Можна одягнути шкарпетки на руки, і змінивши голос, почати розмовляти з малюком: «Привіт малюк, мене звуть носочок-любий! Давай з тобою товаришувати! Дивись щось я вмію робити! Я можу робити масаж твоїх пальчиків, а ще я можу огорнути теплом твою ніжку! Як тобі? Подобається? Давай спробуємо?”.

Діти зазвичай дуже здорово реагують на таку гру і навіть якщо дитина трохи старша, то їй буде приємно від того, що ви з ним граєте!

У грі слід дотримуватися певних правил:

1. Знайомство предмета з дитиною від імені предмета:

«Ми штанці, а звуть нас зайчишки!».

2. Предмет слід тримати перед собою і перед дитиною.

3. Говорити потрібно зміненим голосом, як би «мультяшним».

Така гра не вимагає великих витрат за часом або фінансів! Головне – дозвольте собі трішечки подуріти і повеселитися.

Такий спосіб гри не тільки порадує вашу дитину і подарує гарний настрій, але й все те, що ви від неї будете вимагати – вона виконає. Адже вона грає. Ось вам і відповідь на питання: «Як домовитися з дитиною?» – просто грати з нею.

Успіху вам у вихованні ваших дітей!


Поділитися у соц.мережах: Twitter Facebook Google+