Як бути ідеальною мамою?

Раніше були моделі з Глянцевих журналів, а зараз ідеальні мами з Інстаграму!

Це дійсно так. Просто неймовірна кількість жінок, які ведуть свою соціальну сторінку, викладають фото того, як вони можуть все!

Ідеальні мами, які встигають займатись спортом, виділяють час на саморозвиток, відпочинок, приготування їжі, ще й приділяють час дитині (іноді навіть і не одній) з гарним манікюром та ідеально зачікою.

У цього показового ідеалізму завжди є помічники. Або дівчата не з цієї планети, або вони дещо знають! Так, можливо багато всього встигнути, але потрібно знати кілька секретів!

Ви повинні чітко знати, що саме вам потрібно і розподілити ці справи на групи. Частину справ ви віддаєте комусь іншому, частину розподіляєте на деякий проміжок часу, а частину просто не виконуєте! Багато що, насправді, і робити не потрібно. Якщо для вас «бути ідеальною мамою» прирівнюється до кількості виконаних завдань, то планування ваше все.

А якщо вам необхідні ідеальні стосунки з родиною та оточуючими вас людьми, то секрет полягає в любові! Любов в першу чергу до себе, до рідних і до оточуючих.

Прагнення до ідеалу зазвичай призводить людей до психічних розладів. Тому не намагайтеся бути ідеальною мамою, намагайтеся бути гармонійною

Дайте собі право на помилку, ви ж жива! Ви маєте право бути втомленою і заслуговуєте на відпочинок – це нормально.

Іноді якщо у вас пригоріли котлети, можна замовити додому піцу, а якщо на поличці «приліг» пил, то можна і самій прилягти відпочити.

У кожного свій темп і свій спосіб життя. Ви ніколи не будете такою ж, як будь-яка інша людина. Ви повинні бути ідеальною версією самої себе і тоді ваше життя буде ідеальним саме для вас!


Поділитися у соц.мережах: Twitter Facebook Google+