Дітки від 7 років – це маленькі дослідники

   Зараз у вашої дитини починається нове життя. Її діяльність змінюється — дитина починає ходити до школи. Тому дуже важливо до цього віку підійти так, щоб вона була фізично і психологічно підготовлена. Це своєрідний рубіж, і багато хто називає його періодом дитячої кризи — втрата дитячої безпосередності. Але не слід цього боятися, якщо батьки заздалегідь до цього готують дитину і самих себе. Потрібно знати особливості вікового розвитку на цьому етапі, і враховувати індивідуальні особливості вашої дитини. Дівчинка 7 років

   У цьому віці у дитини розвиваються культурні навички, вона вчиться в школі і тепер ця діяльність для неї стає головною. У дитини з’являється самодисципліна, а також здатність до взаємодії з однолітками. У цей період дитина з радістю вам допомагає в будь-якій роботі. Маленькі дослідники намагаються дізнатися, що з чого виходить і як воно діє.

   У дитини зараз величезний інтерес до праці та навчання. Нам, батькам і вчителям, важливо підкріплювати і заохочувати дитину в цьому. Все повинно бути індивідуально і без поспіху, щоб в подальшому інтерес до знань у дитини тільки зростав. Дитина вже здатна фіксувати свою увагу на більш тривалий проміжок часу, у неї швидко починають розвиватися всі види пам’яті, образне мислення починає змінюватися на логічне. Уява у дитини стає більш реалістичною, оскільки дитина в своїх фантазіях більше використовує реальні знання і досвід. У цей період у дитини формується здатність оцінювати себе (самооцінка).

   Відповідальність — одна з вікових особливостей у школярів. Не бійтеся давати їм маленькі доручення, довіряти різні справи, для них це дуже важливо. Хоч ваша дитина і намагається бути самостійною, в деяких питаннях батькам і вчителям необхідно їй допомагати. Будьте дитині помічником: цікавтеся уподобаннями дитини, грамотно складіть режим дня, не порівнюйте досягнення і невдачі дитини з результатами інших дітей. Формуйте позитивну самооцінку. Заради психологічного і фізичного здоров’я вашої дитини намагайтеся чергувати фізичні та інтелектуальні навантаження. Після навчання в школі дитині потрібно дати в повній мірі використовувати свою накопичену енергію. У Ami Club ви зможете зайняти вашу дитину малюванням, співом, акторською майстерністю та іншими видами творчої та фізичної діяльності.

   Наші педагоги уважно ставляться до дітей, до кожного шукають індивідуальний підхід, пропонуючи нову і цікаву інформацію в доступній формі. Викладачі використовують унікальні авторські методики і програми, які сприяють гармонійному розвитку дітей на кожному етапі розвитку.