У мене все погано!

Чи зустрічали ви у своєму оточенні людей, які постійно незадоволені своїм життям і всім оточуючим навколо? Вони скаржаться на погоду, фінанси, чоловіка (дружину), дітей, політику і навіть на смак своєї ранкової кави.

Думаю,  що так!

Людині з позитивним поглядом на життя дуже складно перебувати в такому суспільстві і тим більше зберігати свій позитив. Ми дуже часто, спілкуючись з такими людьми, потрапляємо під їх вплив і підживлюємо їх своєю енергією.

Людині з негативним сприйняттям важливо почути підтвердження того, що все саме так і відбувається у житті. Коли людина бачить (читає, слухає) якусь ситуацію з негативної кінцівкою, то обов’язково буде засуджувати: «я так і знав, я ж казав, що все погано». У момент спілкування з такою людиною люди можуть себе почувати пригнічено і виснажено. Причина цього криється у тому, що наш мозок  хоче відсторонитись від цієї інформації і всіляко намагається це спростувати. А на такого рівня опір доводиться витратити дуже багато внутрішньої енергії.

Іноді такі люди несвідомо можуть почати гостро реагувати на ваш успіх фразами: «Бачиш, як тобі щастить!» Або «Ага, у тебе є будинок, машина, дружина (чоловік), пощастило ж тобі!». Навіть читаючи ці фрази починаєш відчувати себе винуватим.  Ці фрази говорять з метою самоствердження. Людині важливо підкреслити, що ваші досягнення незаслужені. Чому ми повинні відчувати таке неприємне почуття?

Пропоную вам відповісти на питання:

Що дає вам спілкування з цією людиною?

Чи готові ви витрачати стільки своїх сил і енергії на цю людину? Можливо варто їх направити на щось інше?


Поділитися у соц.мережах: Twitter Facebook Google+