Логопед

Мова – це головний спосіб комунікації. Ми не народжуємося з гарно постановленою мовою та чіткою дикцією. Спочатку дитина вчиться вимовляти звуки, склади, потім окремі слова і легкі речення. Далі вже дитина будує складні речення і починає логічно викладати свої думки.

Помилково вважати, що дитині логопед необхідний у віці від 3-х – 4-х років. Насправді логопед – це набагато більше, ніж просто шипіння і гарчання. Логопед проводить дуже глибоку роботу ще на стадії зародження мови. Робота фахівця комплексна і вона містить в собі розвиток моторики, пам’яті, мислення та уваги.

Логопед на ранніх стадіях формування мови оцінює правильність вимови звуків і в разі необхідності дає рекомендації для виправлення дефектів.

Також логопед оцінює словниковий запас малюка, чи відповідає він нормі віку, бере участь у вірності побудови фраз та речень.

Щойно дитина починає вимовляти перші слова, ви вже можете звернутися до логопеда за консультацією.

Якщо дитина не вимовляє звуків – то це привід негайно звернутися до фахівця.

Доцільно сказати про те що ж дасть вашому малюкові вміння правильно вимовляти слова і звуки:

  1. Комунікація. Дитина зможе без проблем спілкуватися з оточуючими людьми. Дитині буде набагато легше навчитися читанню та письму.
  2. Гарна та зв’язкова мова – запорука успішного навчання в школі, володіння не тільки своєю рідною мовою, а й легке вивчення іноземних мов.
  3. Чітка і правильна дедукція – запорука формування стабільної і якісної самооцінки вашого малюка.

Ефективність роботи логопеда залежить не тільки від кількості відвідуваних занять фахівця. Дуже важливо, що б батьки брали участь в корекційному процесі, мотивували дитину, допомагали і підтримували. При формуванні мови у дитини має значення абсолютно все: інтонація з якою ви спілкуєтеся з малюком, темп мови, дикція і гучність, грамотність побудови ваших фраз та речень.

Навчаючи дитину розмовляти, важливо не «перенавантажити» всілякими складними словами і реченнями. Логопед в Ami Club допоможе не тільки виправити недоліки мови, а й в ранньому віці докладе максимум зусиль для комплексного розвитку вашого малюка. Пам’ятайте, що на все є свій час.

Логопед

Поділитися у соц.мережах: Twitter Facebook Google+