Дітки 5-6 років вже майже дорослі

У вашої дитини мається вже неймовірна кількість навичок і умінь. Зараз, в дошкільному періоді, у дитини активно розвинена уява, образи, які значно повніше і точніше відтворюють дійсність. Дитина опановує інтелектуальними, естетичними і моральними почуттями. Дівчинка 5-6 років

Нам, батькам і вихователям, потрібно ці почуття підтримувати і заохочувати дитину. Діти цього віку продовжують ставити багато питань, і нам так само важливо давати чесні і відверті відповіді на них. Пам’ятайте, що нам з дітьми необхідно розмовляти, і відповідати на їхні запитання. Це є запорукою здорового світогляду дитини.

Сприйняття дітей цього віку осмислене, цілеспрямоване і аналітичне. У цьому віці ефективність розвитку пам’яті залежить від правильного розуміння інформації, яка дається для сприйняття. Дитина зараз запам’ятовує образно. На заняттях в Ami Club розроблена спеціальна програма, яка дає можливість дітям мислити образно і встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Зараз це найкращий метод запам’ятовування. Період інтенсивного розвитку нервової системи.

У дошкільнят підвищений інтерес до навчання. Тому на заняттях наші викладачі вчать майбутніх першокласників логічно мислити, вирішувати завдання, міркувати над ними і робити власний аналіз. Батьки зараз є незмінним авторитетом для дитини, але він вже починає прислухатися до думки однолітків. Будьте поруч, спілкуйтеся з дитиною, довіряйте і встановлюйте правила.

Ваша дитина зараз часто привертає до себе увагу, таким чином, самовисловлюючись. Іноді йому негативну увагу набагато важливіше отримати, ніж ігнорування. Тому дитина може провокувати дорослого на привернення уваги маніпуляційними діями. Важливо виявити ці провокаційні дії, та розуміти, коли дитині дійсно потрібна ваша увага. Давайте дитині можливість вчитися бути самостійним, але не забувайте, що саме ви формуєте своїм прикладом і ставленням до дитини його поведінку і подальше сприйняття навколишнього світу.